Menu

geselecteerd: strategische ontwikkelingsvisie Borgloon

Ontwerpteam OMGEVING – Team van Meer is geselecteerd voor OAG1909 ‘Strategische ontwikkelingsvisie voor Borgloon’ van Team Vlaams Bouwmeester.
De jury, samengesteld uit Team Vlaams Bouwmeester en de stad Borgloon, heeft op basis van de uitgewerkte aanpak en visie voor het centrum van Borgloon, in het bijzonder de herbestemming van de site ‘Klooster Nieuwland’ en andere strategische locaties in het centrum, de opdracht aan ons team toegewezen.

De komende maanden zal ons team door middel van ontwerpend onderzoek en vanuit een cocreatief proces een ontwikkelingsvisie voor een levendig stadshart uitwerken. De visie met bijhorend projectplan zal focussen op de thema’s publieke ruimte, herbestemming erfgoed en ruimtelijke transitie.

Ontwerpteam OMGEVING – Team van Meer wordt ondersteund door partner Orientes voor de financiële haalbaarheid en Dhoore Vanweert Architecten voor het architecturaal onderzoek.

Klik hier voor meer info over de projectoproep.

« terug naar overzicht

OMGEVING