Menu

Agne Dailidaite

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Amedeo Ardolino

landschapsarchitect

Andries De Coninck

landschapsarchitect

Anne Declerck

ruimtelijk planner

Annelies Aertbeliën

stagiair architect

An-Sofie De Backer

stagiair architect

Björn Bracke

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Bram Wyers

landschapsarchitect

Carolien Decq

landschapsarchitect

Daphné Roels

onderzoeker

Dora Borghijs

grafisch vormgever

Elien Bourgois

stagiair architect

Els Van Looy

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Eric Dessaer

landschapsarchitect

Evi Peeters

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Fien Batens

architect - stedenbouwkundige

Gerben Van Schoote

landschapsarchitect

Gilles Horemans

ruimtelijk planner

Glenn Somers

stagiair architect

Guy Vloebergh

ruimtelijk planner

Gwen Laureys

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Hilde Somers

logistiek medewerker

Hilde Van Genechten

administratief medewerker

Iwein Mertens

landschapsarchitect

Jan Baelus

ruimtelijk planner

Jhonn Prada

bouwkundig CAD-tekenaar

Joke Vande Maele

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Kaat Balcaen

architect - stedenbouwkundige

Kevin Favere

landschapsarchitect

Koen Moelants

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Kris Dedeurwaerder

administratief medewerker

Kristof De Bonte

ir. architect

Kristof D’Hooghe

grafisch vormgever

Leen De Groote

landschapsarchitect

Luc Wallays . afgevaardigd bestuurder

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Lucie Loosen

landschapsarchitect

Luiza Rauleac

landschapsarchitect

Lynn Vandeput

offertebeheerder - communicatiebeheerder

Maarten Moers

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Manon Rames

ruimtelijk planner

Marie Mistiaen

socioloog - stedenbouwkundige

Myron Devolder

ir. architect - stedenbouwkundige

Nathalie Verelst

algemeen coördinator

Nele Verdonck

ruimtelijk planner

Paul Wuillaume

ruimtelijk planner

Peter Seynaeve . bestuurder

ing. bouwkunde - deskundige in projectmanagement

Peter Swyngedauw . bestuurder

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Piet Deruytter

ir. architect

Quoc Thang Trinh

ruimtelijk planner

Rob Van Hees

GIS-deskundige - netwerkbeheerder

Senne De Bleser

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Steven Petit

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Thomas Callaerts

stagiair architect

Tine Daems

landschapsarchitect

Tom De Cubber

landschapsarchitect

Tompy Hoedelmans

landschapsarchitect - stedenbouwkundige