Menu

Andries De Coninck

landschapsarchitect

Bram Wyers

landschapsarchitect

Brecht Cuyvers

ir. architect

Britt Hoornaert

stedenbouwkundige

Carolien Decq

landschapsarchitect

Christian Vermander

landschapsarchitect

Christophe Carrette

landschapsarchitect

Cristina Morata

architect - ruimtelijk planner

Cyriel Grommen

stagiair landschapsarchitect

Daphné Roels

geograaf - erfgoeddeskundige

Dieter Beke

bouwkundige

Elke Vochten

grafisch vormgever

Ellen Moens

landschapsarchitect

Ellen Van Mechelen

architect - stedenbouwkundige

Els Van Looy

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Evi Peeters

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Fien Batens

architect - stedenbouwkundige

Floris Gerits

landschapsarchitect

Gabija Petkunaite

landschapsarchitect

Georgius Tsoukalas

landschapsarchitect

Gilles Horemans

landschapsarchitect

Guy Vloebergh

ruimtelijk planner

Hans Druart

landschapsarchitect - erfgoeddeskundige

Helena Neyt

architect - stedenbouwkundige

Hicham Karkouch

landschapsarchitect

Hilde Somers

logistiek medewerker

Hilde Van Genechten

administratief medewerker

Iwein Mertens

landschapsarchitect

Jan Baelus

ruimtelijk planner

Jentse Cuvelier

landschapsarchitect

Jerome Serreyn

landschapsarchitect

Jhonn Prada

bouwkundig CAD-tekenaar

Joke Mertens

ir. architect

Kristof De Bonte . Technical Director

ir. architect

Kristof D’Hooghe

grafisch vormgever

Kristof Van Oosterwijck

ing. bouwkunde

Leen De Groote

landschapsarchitect

Lien Reekmans

architect

Lotte De Witte

architect - stedenbouwkundige

Luc Wallays . Creative Director

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Lucie Loosen

landschapsarchitect

Lynn Vandeput

offertebeheerder - communicatiebeheerder

Maarten Moers

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Manuel Alvarez

architect

Marie Geldof

stedenbouwkundige

Max Corbeek

stedenbouwkundige

Michelle Janssen

stedenbouwkundige

Myron Devolder

ir. architect - stedenbouwkundige

Natalia Pawlowska

landschapsarchitect

Nathalie Verelst

General Manager

Ngoc Le

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Paul Wuillaume

ruimtelijk planner

Pauline De Vos

landschapsarchitect

Paulius Usevicius

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Peter Seynaeve . Financial Director

ing. bouwkunde - deskundige in projectmanagement

Peter Swyngedauw . Creative Director

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Phoebe Van Cauwenberge

landschapsarchitect

Rob Van Hees

GIS-deskundige - netwerkbeheerder

Ruben Eelbode

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Simona Reiciunaite

architect - stedenbouwkundige

Saskia Steenmeijer

landschapsarchitect - grafisch vormgever

Senne De Bleser

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Steffen Van Steenberghe

landschaparchitect

Steven Petit . Creative Director

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Stijn Peeters

landschapsarchitect - boomdeskundige

Stina Janssens

bouwkundige

Sven Augusteyns

stedenbouwkundige - expert cocreatie

Tatiana Sao Chan Cheong

landschaparchitect

Thomas Stoffelen

ir. architect - landschapsarchitect

Tompy Hoedelmans . Creative Director

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Tine Lambert

landschapsarchitect

Trang Nguyen

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Tuan Nguyen Quoc

stedenbouwkundige

Véronique Verschuren

administratief medewerker

Winke Meyvaert

ir. architect

Xuan Huynh

stedenbouwkundige

Yannick Van der Veken

landschapsarchitect - beplantingsexpert

Yasmina De Bruyn

landschapsarchitect

Yuehan Yang

landschapsarchitect
OMGEVING