Menu

Amedeo Ardolino

landschapsarchitect

Andries De Coninck

landschapsarchitect

Binh Nguyen

ruimtelijk planner - stedenbouwkundige

Bram Wyers

landschapsarchitect

Brecht Cuyvers

ir. architect

Britt Hoornaert

stedenbouwkundige

Carolien Decq

landschapsarchitect

Christian Vermander

landschapsarchitect

Christophe Carrette

landschapsarchitect

Cristina Morata

architect - ruimtelijk planner

Daphné Roels

geograaf - erfgoeddeskundige

Dieter Beke

bouwkundige

Elizabeth Houttekiet

landschapsarchitect

Elke Vochten

grafisch vormgever

Ellen Moens

landschapsarchitect

Ellen Van Mechelen

architect - stedenbouwkundige

Els Van Looy

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Eva Vandermeeren

landschapsarchitect

Evi Peeters

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Fien Batens

architect - stedenbouwkundige

Floris Gerits

landschapsarchitect

Gabija Petkunaite

landschapsarchitect

Georgius Tsoukalas

landschapsarchitect

Gilles Horemans

landschapsarchitect

Guy Vloebergh

ruimtelijk planner

Hans Druart

landschapsarchitect - erfgoeddeskundige

Helena Neyt

architect - stedenbouwkundige

Hicham Karkouch

landschapsarchitect

Hilde Somers

logistiek medewerker

Hilde Van Genechten

administratief medewerker

Iwein Mertens

landschapsarchitect

Jan Baelus

ruimtelijk planner

Jentse Cuvelier

landschapsarchitect

Jhonn Prada

bouwkundig CAD-tekenaar

Kejo Van Asbroeck

landschapsarchitect

Kevin Favere

landschapsarchitect

Kristof De Bonte . Technical Director

ir. architect

Kristof D’Hooghe

grafisch vormgever

Kristof Van Oosterwijck

ing. bouwkunde

Leen De Groote

landschapsarchitect

Loran Van Camp

stagiair landschapsarchitect

Lotte De Witte

architect - stedenbouwkundige

Luc Wallays . Creative Director

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Lucie Loosen

landschapsarchitect

Lynn Vandeput

offertebeheerder - communicatiebeheerder

Maarten Moers

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Manuel Alvarez

architect

Marie Geldof

stedenbouwkundige

Marie Mistiaen

socioloog - stedenbouwkundige

Mathias Van Severen

stedenbouwkundige

Michelle Janssen

stedenbouwkundige

Myron Devolder

ir. architect - stedenbouwkundige

Natalia Pawlowska

landschapsarchitect

Nathalie Verelst

General Manager

Ngoc Le

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Oscar Van Biervliet

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Paul Wuillaume

ruimtelijk planner

Pauline De Vos

landschapsarchitect

Paulius Usevicius

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Peter Seynaeve . Financial Director

ing. bouwkunde - deskundige in projectmanagement

Peter Swyngedauw . Creative Director

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Quoc Thang Trinh

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Rob Van Hees

GIS-deskundige - netwerkbeheerder

Ruben Eelbode

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Simona Reiciunaite

architect - stedenbouwkundige

Saskia Steenmeijer

landschapsarchitect - grafisch vormgever

Senne De Bleser

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Sofie Baert

landschapsarchitect

Stefanie Walraven

administratief medewerker

Steven Petit . Creative Director

landschapsarchitect - ruimtelijk planner

Stijn Peeters

landschapsarchitect - boomdeskundige

Stijn Van De Genachte

stagiair landschapsarchitect

Stina Janssens

bouwkundige

Sven Augusteyns

stedenbouwkundige - expert cocreatie

Thomas Stoffelen

ir. architect - landschapsarchitect

Thuy Nguyen

ruimtelijk planner - stedenbouwkundige

Tompy Hoedelmans . Creative Director

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Tine Lambert

landschapsarchitect

Trang Nguyen

landschapsarchitect - stedenbouwkundige

Véronique Verschuren

administratief medewerker

Winke Meyvaert

ir. architect

Xuan Huynh

stedenbouwkundige

Yannick Van der Veken

landschapsarchitect - beplantingsexpert

Yasmina De Bruyn

landschapsarchitect

Yuehan Yang

landschapsarchitect
OMGEVING