Ons team

Onze meer dan tachtig medewerkers, met elke een eigen achtergrond, werken met passie aan onze gezamenlijke missie: vormgeven aan de leefomgevingen van morgen. Iedere collega heeft een unieke persoonlijkheid en is een expert in zijn/haar/hun vakgebied.

Andries De Coninck
Andries De Coninck
Landschapsarchitect
Bram Wyers
Bram Wyers
Landschapsarchitect
Brecht Cuyvers
Brecht Cuyvers
Ingenieur-architect
Coöperant
Britt Hoornaert
Britt Hoornaert
Stedenbouwkundige
Carolien Decq
Carolien Decq
Landschapsarchitect
Coöperant
Christian Vermander
Christian Vermander
Landschapsarchitect
Christophe Carrette
Christophe Carrette
Landschapsarchitect
Cristina Morata
Cristina Morata
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Daphné Roels
Daphné Roels
Erfgoedexpert . Geograaf
Coöperant
Dieter Beke
Dieter Beke
Bouwkundige
Elke Vochten
Elke Vochten
Grafisch ontwerper
Ellen Moens
Ellen Moens
Landschapsarchitect
Ellen Van Mechelen
Ellen Van Mechelen
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Els Van Looy
Els Van Looy
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Evi Peeters
Evi Peeters
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Fien Batens
Fien Batens
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Floris Gerits
Floris Gerits
Landschapsarchitect
Gabija Petkunaite
Gabija Petkunaite
Landschapsarchitect
Georgius Tsoukalas
Georgius Tsoukalas
Landschapsarchitect
Ghazaleh Rashvand
Ghazaleh Rashvand
Stagiair
Landschapsarchitect
Gilles Horemans
Gilles Horemans
Landschapsarchitect
Guy Vloebergh
Guy Vloebergh
Stedenbouwkundige
Coöperant
Hans Druart
Hans Druart
Erfgoedexpert . Landschapsarchitect
Coöperant
Helena Neyt
Helena Neyt
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Hicham Karkouch
Hicham Karkouch
Landschapsarchitect
Hilde Somers
Hilde Somers
Logistiek medewerker
Hilde Van Genechten
Hilde Van Genechten
Administratief medewerker
Coöperant
Iwein Mertens
Iwein Mertens
Landschapsarchitect
Coöperant
Jentse Cuvelier
Jentse Cuvelier
Landschapsarchitect
Jerome Serreyn
Jerome Serreyn
Landschapsarchitect
Jhonn Prada
Jhonn Prada
Bouwkundig CAD-tekenaar
Joke Mertens
Joke Mertens
Ingenieur-architect
Joppe Bouwens
Joppe Bouwens
Stagiair
Milieubeheerder
Kristof D’Hooghe
Kristof D’Hooghe
Grafisch ontwerper
Coöperant
Kristof De Bonte
Kristof De Bonte
Technisch directeur
Ingenieur-architect
Coöperant
Kristof Van Oosterwijck
Kristof Van Oosterwijck
Burgerlijk ingenieur
Coöperant
Leen De Groote
Leen De Groote
Landschapsarchitect
Coöperant
Lien Reekmans
Lien Reekmans
Architect
Lotte De Witte
Lotte De Witte
Architect . Stedenbouwkundige
Luc Wallays
Luc Wallays
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Lucie Loosen
Lucie Loosen
Landschapsarchitect
Lynn Vandeput
Lynn Vandeput
Communicatiebeheerder . Offertebeheerder
Bedrijfscommunicatie
Coöperant
Maarten Moers
Maarten Moers
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Manuel Alvarez
Manuel Alvarez
Architect
Coöperant
Marie Geldof
Marie Geldof
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Marte Pauwels
Marte Pauwels
Ingenieur-architect
Max Corbeek
Max Corbeek
Stedenbouwkundige
Michelle Janssen
Michelle Janssen
Stedenbouwkundige
Coöperant
Myron Devolder
Myron Devolder
Ingenieur-architect . Stedenbouwkundige
Natalia Pawlowska
Natalia Pawlowska
Landschapsarchitect
Nathalie Verelst
Nathalie Verelst
Algemeen directeur
Bestuurder . Coöperant
Ngoc Le
Ngoc Le
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Paul Wuillaume
Paul Wuillaume
Stedenbouwkundige
Pauline De Vos
Pauline De Vos
Landschapsarchitect
Paulius Usevicius
Paulius Usevicius
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Peter Seynaeve
Peter Seynaeve
Deskundige in projectmanagement . Financieel directeur
Bedrijfskunde . Burgerlijk ingenieur
Bestuurder . Coöperant
Peter Swyngedauw
Peter Swyngedauw
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Bestuurder . Coöperant
Phoebe Van Cauwenberge
Phoebe Van Cauwenberge
Landschapsarchitect
Rob Van Hees
Rob Van Hees
Netwerkbeheerder
GIS-expert
Coöperant
Ruben Eelbode
Ruben Eelbode
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Sahar Raad
Sahar Raad
Stagiair
Landschapsarchitect
Saskia Steenmeijer
Saskia Steenmeijer
Grafisch ontwerper . Landschapsarchitect
Coöperant
Senne De Bleser
Senne De Bleser
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Simona Reiciunaite
Simona Reiciunaite
Architect . Stedenbouwkundige
Steffen Van Steenberghe
Steffen Van Steenberghe
Beplantingsexpert
Landschapsarchitect
Steven Petit
Steven Petit
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Stijn Peeters
Stijn Peeters
Bomenexpert . Landschapsarchitect
Stina Janssens
Stina Janssens
Bouwkundige
Sven Augusteyns
Sven Augusteyns
Expert co-creatie
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Tatiana Sao Chan Cheong
Tatiana Sao Chan Cheong
Landschapsarchitect
Thomas Stoffelen
Thomas Stoffelen
Ingenieur-architect . Landschapsarchitect
Thong Dinh
Thong Dinh
Stagiair
Landschapsarchitect
Tine Lambert
Tine Lambert
Landschapsarchitect
Coöperant
Tompy Hoedelmans
Tompy Hoedelmans
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Trang Nguyen
Trang Nguyen
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Tuan Nguyen Quoc
Tuan Nguyen Quoc
Stedenbouwkundige
Véronique Verschuren
Véronique Verschuren
Administratief medewerker
Coöperant
Victoria Imasaki
Victoria Imasaki
Landschapsarchitect
Winke Meyvaert
Winke Meyvaert
Ingenieur-architect
Coöperant
Xuan Huynh
Xuan Huynh
Stedenbouwkundige
Yannick Van der Veken
Yannick Van der Veken
Beplantingsexpert
Landschapsarchitect
Coöperant
Yuehan Yang
Yuehan Yang
Landschapsarchitect
Andries De Coninck
Andries De Coninck
Landschapsarchitect
Bram Wyers
Bram Wyers
Landschapsarchitect
Brecht Cuyvers
Brecht Cuyvers
Ingenieur-architect
Coöperant
Britt Hoornaert
Britt Hoornaert
Stedenbouwkundige
Carolien Decq
Carolien Decq
Landschapsarchitect
Coöperant
Christian Vermander
Christian Vermander
Landschapsarchitect
Christophe Carrette
Christophe Carrette
Landschapsarchitect
Cristina Morata
Cristina Morata
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Daphné Roels
Daphné Roels
Erfgoedexpert . Geograaf
Coöperant
Dieter Beke
Dieter Beke
Bouwkundige
Elke Vochten
Elke Vochten
Grafisch ontwerper
Ellen Moens
Ellen Moens
Landschapsarchitect
Ellen Van Mechelen
Ellen Van Mechelen
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Els Van Looy
Els Van Looy
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Evi Peeters
Evi Peeters
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Fien Batens
Fien Batens
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Floris Gerits
Floris Gerits
Landschapsarchitect
Gabija Petkunaite
Gabija Petkunaite
Landschapsarchitect
Georgius Tsoukalas
Georgius Tsoukalas
Landschapsarchitect
Ghazaleh Rashvand
Ghazaleh Rashvand
Stagiair
Landschapsarchitect
Gilles Horemans
Gilles Horemans
Landschapsarchitect
Guy Vloebergh
Guy Vloebergh
Stedenbouwkundige
Coöperant
Hans Druart
Hans Druart
Erfgoedexpert . Landschapsarchitect
Coöperant
Helena Neyt
Helena Neyt
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Hicham Karkouch
Hicham Karkouch
Landschapsarchitect
Hilde Somers
Hilde Somers
Logistiek medewerker
Hilde Van Genechten
Hilde Van Genechten
Administratief medewerker
Coöperant
Iwein Mertens
Iwein Mertens
Landschapsarchitect
Coöperant
Jentse Cuvelier
Jentse Cuvelier
Landschapsarchitect
Jerome Serreyn
Jerome Serreyn
Landschapsarchitect
Jhonn Prada
Jhonn Prada
Bouwkundig CAD-tekenaar
Joke Mertens
Joke Mertens
Ingenieur-architect
Joppe Bouwens
Joppe Bouwens
Stagiair
Milieubeheerder
Kristof D’Hooghe
Kristof D’Hooghe
Grafisch ontwerper
Coöperant
Kristof De Bonte
Kristof De Bonte
Technisch directeur
Ingenieur-architect
Coöperant
Kristof Van Oosterwijck
Kristof Van Oosterwijck
Burgerlijk ingenieur
Coöperant
Leen De Groote
Leen De Groote
Landschapsarchitect
Coöperant
Lien Reekmans
Lien Reekmans
Architect
Lotte De Witte
Lotte De Witte
Architect . Stedenbouwkundige
Luc Wallays
Luc Wallays
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Lucie Loosen
Lucie Loosen
Landschapsarchitect
Lynn Vandeput
Lynn Vandeput
Communicatiebeheerder . Offertebeheerder
Bedrijfscommunicatie
Coöperant
Maarten Moers
Maarten Moers
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Manuel Alvarez
Manuel Alvarez
Architect
Coöperant
Marie Geldof
Marie Geldof
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Marte Pauwels
Marte Pauwels
Ingenieur-architect
Max Corbeek
Max Corbeek
Stedenbouwkundige
Michelle Janssen
Michelle Janssen
Stedenbouwkundige
Coöperant
Myron Devolder
Myron Devolder
Ingenieur-architect . Stedenbouwkundige
Natalia Pawlowska
Natalia Pawlowska
Landschapsarchitect
Nathalie Verelst
Nathalie Verelst
Algemeen directeur
Bestuurder . Coöperant
Ngoc Le
Ngoc Le
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Paul Wuillaume
Paul Wuillaume
Stedenbouwkundige
Pauline De Vos
Pauline De Vos
Landschapsarchitect
Paulius Usevicius
Paulius Usevicius
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Peter Seynaeve
Peter Seynaeve
Deskundige in projectmanagement . Financieel directeur
Bedrijfskunde . Burgerlijk ingenieur
Bestuurder . Coöperant
Peter Swyngedauw
Peter Swyngedauw
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Bestuurder . Coöperant
Phoebe Van Cauwenberge
Phoebe Van Cauwenberge
Landschapsarchitect
Rob Van Hees
Rob Van Hees
Netwerkbeheerder
GIS-expert
Coöperant
Ruben Eelbode
Ruben Eelbode
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Sahar Raad
Sahar Raad
Stagiair
Landschapsarchitect
Saskia Steenmeijer
Saskia Steenmeijer
Grafisch ontwerper . Landschapsarchitect
Coöperant
Senne De Bleser
Senne De Bleser
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Simona Reiciunaite
Simona Reiciunaite
Architect . Stedenbouwkundige
Steffen Van Steenberghe
Steffen Van Steenberghe
Beplantingsexpert
Landschapsarchitect
Steven Petit
Steven Petit
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Stijn Peeters
Stijn Peeters
Bomenexpert . Landschapsarchitect
Stina Janssens
Stina Janssens
Bouwkundige
Sven Augusteyns
Sven Augusteyns
Expert co-creatie
Architect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Tatiana Sao Chan Cheong
Tatiana Sao Chan Cheong
Landschapsarchitect
Thomas Stoffelen
Thomas Stoffelen
Ingenieur-architect . Landschapsarchitect
Thong Dinh
Thong Dinh
Stagiair
Landschapsarchitect
Tine Lambert
Tine Lambert
Landschapsarchitect
Coöperant
Tompy Hoedelmans
Tompy Hoedelmans
Creatief directeur
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Coöperant
Trang Nguyen
Trang Nguyen
Landschapsarchitect . Stedenbouwkundige
Tuan Nguyen Quoc
Tuan Nguyen Quoc
Stedenbouwkundige
Véronique Verschuren
Véronique Verschuren
Administratief medewerker
Coöperant
Victoria Imasaki
Victoria Imasaki
Landschapsarchitect
Winke Meyvaert
Winke Meyvaert
Ingenieur-architect
Coöperant
Xuan Huynh
Xuan Huynh
Stedenbouwkundige
Yannick Van der Veken
Yannick Van der Veken
Beplantingsexpert
Landschapsarchitect
Coöperant
Yuehan Yang
Yuehan Yang
Landschapsarchitect

Wil jij deel uitmaken van ons team?